Home

Előítélet Földesúr tábor rölakan täcke stockholms auktionsverk dinoszaurusz Fiatal Kín

Röllakan, Signerad BD, 137x200. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 6259

Auktion | Täcke Skåne | Stockholms Auktionsverk Online | 226948

Röllakan, signerad. GG, 136x195. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 9098

Täcke och textil 1900-tal - Stockholms Auktionsverk

MATTA rölakan signerad IR (Ida Rydelius) 195 x 139 cm. - Bukowskis

Matta rölakan - Stockholms Auktionsverk

71. Matta - Internationell kvalitetsauktion 7 - 10 juni 2017

Rölakan - Stockholms Auktionsverk

Hästtäcke | Barnebys
Hästtäcke | Barnebys

Röllakan, 200x140, signerad, SH. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 7646

Vävnad | Vävning, Väva, Mönster

Senast inkomna i kategori Mattor/Textilier Onlineauktion

Röllakan Fredrik Fidler | Barnebys

40 Carpet idéer | vävning, trasmattor, matta

MATTA, rölakan, signerad EE, 1900-talets andra hälft, 198 x 142 cm. -  Bukowskis

MATTA, rölakan, signerad TE. Ca 240 x 170 cm. - Bukowskis

rölakan | Barnebys
rölakan | Barnebys

99 Flamskt idéer | vävning, väva, tapestry

rölakan | Barnebys
rölakan | Barnebys

Experten: så här mycket kan dina mattor vara värda

MATTA, rölakan, signerad FF (Fredrik Fidler), Klostergården. Ca 203 x 138  cm. - Bukowskis

MATTA. Rölakan. 308 x 203 cm. Signerad SH BK (Svensk Hemslöjd, Berit  Koenig). - Bukowskis